PIANOTY - MICHAL WOREK

Mé jméno je Michal Worek, jsem skladatel a pianista a vítám vás na svém oficiálním e-shopu Pianoty.cz. Najdete zde klavírní doprovody v mp3, které mohou využít zpěváci na koncertech nebo učitelé zpěvu při výuce, pro posluchače jsou zde ke stažení má vydaná alba a pro instrumentalisty noty mých skladeb – od klavírních přes komorní až po orchestrální

Nabídka:

Autoři hudby podle databáze OSA: KRHUT JIRI

MICHAL WOREK - O MNĚ

Pocházím z Třince, vystudoval jsem klavír na konzervatoři Jaroslava Ježka a skladbu na Hudební akademii múzických umění. Nyní žiji v Praze a věnuji se skládání a produkci hudby, aranžím pro různá obsazení a jako pianista vystupuji např. s Renatou Drössler nebo Bárou Kodetovou. Spolupracoval jsem s řadou českých i zahraničních umělců, jako je Fernando Saunders, David Deyl, Pavel Šporcl, Ewa Farna, Marta Jandová, kapely Lucie nebo Lake Malawi, vokální kvarteto Bohemia Voice, varhanice Katta či festival Soundtrack Poděbrady.

Více o mé tvorbě na www.michalworek.com nebo na mém YouTube kanálu.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chtěli byste doprovod na přání, aranž, píseň nebo hudbu pro váš projekt? Napište mi.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.